O nas


Firma HRC HIGIENA zajmuję się dezynfekcją, zamgławianiem, polimeryzacją dużych powierzchni użytkowych i jest również dystrybutorem profesjonalnych i ekologicznych środków czystości.

Zapewniamy systemowe rozwiązania w zakresie higieny dla hoteli, restauracji, firm sprzątających a także dla zakładów produkcyjnych.

Oferujemy uniwersalne i specjalistyczne detergenty do wszystkich zastosowań, uzupełnione produktami takimi jak czyściwa, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, worki na odpady, mopy, gąbki, druciaki i wiele innych. 

Nasi klienci otrzymują nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań produktowych odpowiednich do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu, ale także dopasowane systemy dozowania wraz z usługami serwisowymi, szkolenia dla pracowników i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Działając z zasadą zrównoważonego rozwoju wdrażamy i promujemy produkty bezpieczne dla powierzchni o najwyższych standardach ekologiczny posiadających certyfikaty takie jak: 

Korzystając z naszego doświadczenia stworzymy szczegółowe plany czyszczenia i higieny obejmujące wszystko to, co jest gwarancją Państwa sukcesu

  • procedury czyszczenia 
  • częstotliwość czyszczenia
  • ekonomiczne planowanie wydatków na higienę obiektu. 

Co jeszcze? 


Analiza obiektu, zalecenia produktowe,  serwis oraz profesjonalna kalibracja urządzeń dozujących. 

 Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, współpraca z nami staje się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@hrchigiena.pl lub telefonicznie pod numerem 504990977.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
HRC HIGIENA 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl