Korzystając z naszej oferty można znaleźć różnorodne higieniczne produkty papierowe. Dostępne są np. ręczniki celulozowe, papier toaletowy czy czyściwo przemysłowe, które sprawdzi się w przedsiębiorstwach działających w wielu branżach.

W naszym asortymencie posiadamy także papier toaletowy, który jest wytrzymały, estetyczny, przyjemny w dotyku i zapewnia maksimum higieny. Nasze ręczniki celulozowe sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym oraz poza nim. Mogą być wykorzystane do osuszania dłoni, ścierania kurzu, rozlanych cieczy i nie tylko. Doskonale sprawdzą się zarówno hotelach, restauracjach, jak i siedzibach przedsiębiorstw czy przestrzeniach publicznych. W przypadku wielu przedsiębiorstw, bardzo ważnym aspektem jest oczyszczanie maszyn oraz innych powierzchni z substancji takich jak np. oleje, farby lub smary. Nieocenioną pomocą będzie tutaj nasze czyściwo przemysłowe.

Niezależnie od tego jakich produktów poszukujesz, w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz takie, które pomogą Ci utrzymać higienę i czystość w danym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl