Diversey to producent preparatów chemicznych dedykowanych do profesjonalnego sprzątania. Dostępność rozwiązań, systemów dozujących, preparatów chemicznych oraz łatwość aplikacji powodują, że produkty Diversey sprawdzają się wszędzie tam gdzie ważne są koszty sprzątania oraz możliwość bezproblemowego stosowania. Linie produktów to m.in.: Room Care, Soft Care, Kitchen Care, marki Dove, Cif w wersjach profesjonalnych.

Diversey inwestuje w badania, rozwój swoich pracowników, dzięki czemu może wprowadzać przełomowe innowacje w zakresie chemii profesjonalnej i innych produktów. Przykładem innowacyjności są przełomowe produkty takie jak system dozowania Reynflow, SmartDose czy Optifill, aplikatory do podłóg, maszyny Taski czy wydajne rozwiązania dla pralnictwa CLAX oraz lubrykacji DryTech5.

Diversey i branże Firma Diversey to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie czystości i higieny na rynku instytucjonalnym, w branży spożywczej, handlu, służbie zdrowia oraz w przemyśle spożywczym. Diversey to firma, która w dużej mierze dba o wyposażenie firm sprzątających na całym świecie oraz zaopatruje w produkty hotele, restauracje i inne przedsiębiorstwa będące częścią HoReCa.

Ekologiczna filozofia Diversey Filozofia firmy Diversey opiera się na podejściu 1-2-3. Doczyść(1), Zabezpiecz(2), Pielęgnuj(3). Misją Diversey jest dostarczanie firmom i ich pracownikom produktów najwyższej jakości, ale jednocześnie będących ekologicznymi rozwiązaniami z zakresu czystości, dezynfekcji oraz higieny.

Dbałość o kolejne pokolenia jest widoczna w ekologicznym podejściu. Firma zatrudnia 10,500 pracowników na całym świecie i jej produkty są sprzedawane w 175 krajach, dzięki temu dzieli się wiedzą i rozwiązaniami mającymi wpływ na środowisko.

Cel marki Diversey Diversey dba o zrównoważony rozwój, który jest zespolony z głównym celem firmy. Już ponad 100 lat są uwzględniane społeczne, środowiskowe oraz ekonomiczne aspekty zrównoważonego rozwoju, ważne dla środowiska naturalnego oraz klientów Diversey. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl